Klimontowianka Klimontów 5:1 Orlicz Suchedniów

baranek

Aktualności

Kolejne 3 punkty.

• autor: 1921Sparta, 2015-04-24 14:11

W rozegranym w środę zaległym spotkaniu 18 kolejki IV ligi wygrywamy 2:0 z Neptunem Końskie  po bramkach Zawadzkiego w 10 minucie spotkania i Kozieła w 71 minucie. Od 9 minuty środowego meczu nasza drużyna grała z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce dla piłkarza Neptuna Pawła Majchrzaka.

Wygrana nie przyszła naszej drużynie łatwo, dwa razy ratowała nas poprzeczka, a braku jednego zawodnika w drużynie naszych gości zupełnie nie było widać na boisku. Gra Sparcie w środowym meczu zupełnie się nie kleiła, co szczególnie widoczne było w pierwszej połowie spotkania, o której chyba wszyscy wolelibyśmy zapomnieć (pomijając piękną bramkę z wolnego Dariusza Zawadzkiego)... Gra była statyczna, wolna i bez pomysłu, drużyna zupełnie nie przypominała tej z niedawnego dobrego występu przeciwko Wiśle Sandomierz... Mimo wszystko po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0 choć goście jak już wspomniano wyżej mieli szansę na wyrównanie po uderzeniu jednego z zawodników w poprzeczkę.

Druga połowa to trochę lepsza gra Sparty, ale bez klarownych sytuacji pod bramką Neptuna, który też nie rozgrywał wielkiego meczu, ale co smutne, grając w dziesiątkę stwarzał sobie sytuacje zagrażające naszej bramce. Naszej grze zdecydowanie brakowało jakości, na szczęście w 71 minucie zawodzący do tej pory Kozieł podwyższa prowadzenie na 2:0 uspokajając sytuację na boisku i na trybunach. Wynik nie zmienia się już do końca spotkania i możemy zapisać kolejne 3 punkty na nasze konto.

Martwi niestety dyspozycja naszego zespołu, który zdecydowanie nie jest w optymalnej formie i było to widać podczas meczu z Neptunem. Na wyróżnienie po raz kolejny zasługuje Łukasz Łakota, który rozegrał ponownie bardzo dobry mecz oraz  grający przyzwoite zawody Mariusz Adamczyk.